Ти тут
Головна > Новини > SP / Silicon Power Marvel M01: другий накопичувач в сімействі «флешок» з інтерфейсом USB 3.0

SP / Silicon Power Marvel M01: другий накопичувач в сімействі «флешок» з інтерфейсом USB 3.0

Місяцем раніше компанія SP / Silicon Power анонсувала накопичувач M60, що відкриває нову серію Marvel. Відмінною особливістю «флешок» цієї лінійки стане використання інтерфейсу USB 3.0, потенційно піднімає продуктивність на новий рівень. Зазначимо, що для анонсованої сьогодні «флешки» Marvel M01 виробник не вказує швидкісні характеристики, намагаючись загострити увагу на інші переваги.

Привабливою рисою Marvel M01 є алюмінієвий корпус з підвищеною стійкістю до подряпин і відбитків пальців. Для переносного пристрою міцність такого корпусу грає не останню роль. Інженери відмовилися від висувного роз’єму (як в первістку сімейства) і оснастили новинку звичайним пластиковим ковпачком. Маса «флешки» Marvel M01 дорівнює 10 г при габаритах 60,6 x 18 x 8,1 мм. Що стосується ємності, то є три модифікації: 8, 16 і 32 ГБ.

Новинка доступна в єдиному варіанті забарвлення, названому «Icy Blue». Рівень цін не названий, але компанія говорить про відносну доступність Marvel M01 і надає на цю «флешку» довічну гарантію.

Джерело: SP/Silicon Power

Залишити відповідь

Top