Ти тут
Головна > Новини > Зовнішній оптичний накопичувач Samsung SE-208BW має мережевий інтерфейс

Зовнішній оптичний накопичувач Samsung SE-208BW має мережевий інтерфейс

На виставці IFA 2011 компанія Samsung Electronics представила зовнішній оптичний накопичувач з мережевим підключенням SE-208BW.

Привід SE-208BW здатний записувати диски DVD, а наявність бездротового мережевого інтерфейсу дає користувачам можливість переносити дані на оптичні носії безпосередньо зі смартфонів або планшетів.

До пристрою можна підключити зовнішній накопичувач, наприклад, жорсткий диск, а підтримка Dynamic DNS дає можливість використовувати таке рішення в якості файлового сервера. Більше того, привід може виконувати функції точки доступу, забезпечуючи підключення інших пристроїв до мережі.

Функція Allshare дозволяє підключати SE-208BW до пристроїв з підтримкою DLNA. У цьому випадку, наприклад, підключивши привід до телевізора, користувач може переглядати вміст CD або DVD, використовуючи систему навігації телевізора. Крім того, можна створювати на оптичних дисках резервні копії файлів.

Пристрій сумісний з Windows і Mac OS. Швидкість запису залежить від типу носія: DVD ± R і DVD + RW – 8x, DVD-RW і DVD ± R DL – 6x, DVD-RAM – 5x, CD-R і CD-RW – 24x.

При габаритах 140 x 21,5 x 200 мм пристрій важить 380 г. Продаж заплановано на початок майбутнього року.

Джерело: Samsung Electronics

Залишити відповідь

Top