Ти тут
Головна > Новини > mLogic об’єднала в одному пристрої реплікатор портів і зовнішній накопичувач

mLogic об’єднала в одному пристрої реплікатор портів і зовнішній накопичувач

Компанія mLogic пропонує власникам ноутбуків Apple MacBook Pro рішення, яке об’єднує в собі реплікатор портів і зовнішній накопичувач. Пристрій під назвою mDock дублює всі порти, які закриває собою на торцевій стороні ноутбука, за винятком роз’єму Thunderbolt в нових моделях MacBook Pro.

На передню панель вироба виведені два порти USB, один з яких призначена для підзарядки мобільних пристроїв, роз’єм для навушників і регулятор гучності. На задній панелі розташовані ще два порти USB, порт FireWire 800, роз’єм LAN, пара аудіороз’ємів і вихід mini DisplayPort.

Рішення не тільки позбавляє користувача від необхідності постійного підключення периферійних пристроїв, таких як монітор, колонки або принтер, а й надає додатковий дисковий простір, який можна використовувати, зокрема, для резервного копіювання інформації за допомогою Time Machine.

Вінчестер типорозміру 2,5 дюйма характеризується швидкістю обертання шпинделя 5400 об / хв. Алюмінієвий корпус док-станції виконано в тому ж стилі, що й самі MacBook Pro. Розміри моделі складають 158,7 х 95,2 х 31,7 мм, маса – 680 г. Залежно від обсягу, ціна mDock дорівнює $ 219 (500 ГБ) або $ 299 (1 ТБ).
blank

Крім того, компанія представила зовнішні накопичувачі mBack, які кріпляться до задньої частини iMac або Cinema Display, і не займають місця на столі. Завдяки технології CoolSpin, вінчестери споживають на 30% менше енергії й тихіше працюють. Виробник оцінює mBack об’ємом 1 ТБ в $ 169, 2 ТБ – в $ 209, 3 ТБ – в $ 349.

Нарешті, зовнішній корпус mLink для плати розширення з інтерфейсом PCI-E, розрахований на підключення до гнізда Thunderbolt, обійдеться покупцеві в $ 399.

Джерела: mLogic, SlashGear

Залишити відповідь

Top