Ти тут
Головна > Новини > SanDisk Memory Vault – фотобанк, здатний зберігати знімки до 100 років

SanDisk Memory Vault – фотобанк, здатний зберігати знімки до 100 років

Сьогодні компанія SanDisk представила велику кількість нових продуктів, серед яких виділяється новинка під назвою SanDisk Memory Vault. Це фотобанк, за словами виробника, здатний зберігати знімки до 100 років.

З технічного боку, пристрій являє собою зовнішній накопичувач на базі флеш-пам’яті з інтерфейсом USB 2.0. Об’єм флеш-пам’яті, залежно від модифікації, дорівнює 8 або 16 ГБ. Рекомендована виробником роздрібна ціна складає $ 50 і $ 80 відповідно.

Як продати «флешку» об’ємом 8 ГБ за півсотні доларів? У SanDisk зробили упор на тривалість зберігання даних, нібито забезпечувану пристроєм. Для збільшення терміну зберігання у накопичувачі навіть застосовано спеціальну «технологію», котра отримала красиву назву Chronolock.

Значне місце в прес-релізі, присвяченому випуску SanDisk Memory Vault, відведено результатами онлайнового опитування, проведеного компанією Harris Interactive. Опитування показало, що 79% респондентів розраховують передати свої цифрові фотографії нащадкам. 64% опитаних зізналися, що не погодилися б знищити домашній фотоархів ні за які гроші, навіть за мільйон доларів. Сімейні фотографії значаться серед перших речей, які респонденти постаралися б винести з вогню у випадку пожежі. І разом з тим, мало хто з них готовий за одну хвилину зібрати всі знімки.

Як же бути? На думку SanDisk, Memory Vault дозволяє централізовано зберігати всі фотографії. На відміну від жорстких дисків, надійність яких знижена через наявність рухомих частин та оптичних дисків, схильних подряпин, Memory Vault добре підходить для довготривалого зберігання. Тестування з багаторазовими циклами зміни температури дозволило виробнику позначити довговічність сховища строком «до 100 років».

У комплект входить кабель, чохол і наліпки, на яких можна написати, що зберігається в Memory Vault.

Джерело: SanDisk

Залишити відповідь

Top