Ти тут
Головна > Новини > Накопичувачі WD My Passport Studio і My Passport for Mac оформлені в стилі комп’ютерів Apple

Накопичувачі WD My Passport Studio і My Passport for Mac оформлені в стилі комп’ютерів Apple

Компанія Western Digital (WD) представила нове покоління зовнішніх накопичувачів на жорстких дисках My Passport, орієнтованих на використання спільно з комп’ютерами Apple. Компактні пристрої навіть оформлені в єдиному з ними стилі.

На думку виробника, накопичувачі My Passport Studio припадуть до смаку тим, хто займається фотографією, відеозйомкою і роботою з графікою, а також «творчим професіоналам, які щодня виробляють, поширюють і споживають величезну кількість цифрових матеріалів». Пристрої максимальним об’ємом 1 ТБ оснащені двома портами FireWire 800 і одним портом USB 2.0. До інших достоїнств My Passport Studio можна віднести ПЗ для шифрування і парольного захисту інформації.

Максимальний обсяг накопичувачів My Passport for Mac також дорівнює 1 ТБ. Завдяки їх мініатюрним розмірам, ці пристрої добре підходять для використання спільно з ноутбуками MacBook і MacBook Air. Для підключення використовується інтерфейс USB 2.0.

Модель My Passport Studio об’ємом 500 ГБ коштує $ 130, 750 ГБ – $ 160, 1 ТБ – $ 180. Модель My Passport for Mac об’ємом 500 ГБ коштує $ 100, 750 ГБ – $ 120, 1 ТБ – $ 130.

Джерело: WD

Залишити відповідь

Top