Ти тут
Головна > Новини > Асортимент Apacer поповнився мініатюрним USB-накопичувачем Handy Steno AH110

Асортимент Apacer поповнився мініатюрним USB-накопичувачем Handy Steno AH110

Восени 2009 року компанія Apacer Technology, що спеціалізується на випуску модулів пам’яті і USB-накопичувачів, випустила елегантний USB-накопичувач Handy Steno AH127, який можна використовувати, як модний аксесуар. На цю роль добре підходить і чергова новинка Apacer — ультратонкий накопичувач Handy Steno AH110.

За розмірами AH110 трохи більше, чим звичайна канцелярська скріпка (34 х 12,2 х 2,3 мм). Корпус AH110 білого або чорного кольору доповнений металевим ланцюжком. Компактний і легкий (2 г) накопичувач можна помістити в гаманець або прикріпити за допомогою ланцюжка до стільникового телефону, плеєра або іншого мобільного пристрою. Ланцюжок служить не тільки для перенесення USB-накопичувача, але і є декоративним елементом.

У конструкції AH110 застосована технологія Chip-on-Board (COB). При цій технології чіп вмонтовується безпосередньо на друкарську плату, утворюючи з нею єдине ціле, що підвищує стійкість до вологості, пилу і механічним впливам, дозволяє добитися поєднання компактності пристрою і великого об’єму пам’яті. Накопичувач АН110 випускається місткістю від 2 до 16 ГБ. Він офіційно сертифікований на сумісність з ОС Windows 7.

Залишити відповідь

Top