Ти тут
Головна > Новини > На кожен SSD, випущений у другому кварталі, довелося по 23 оптичних приводу і 49 жорстких дисків

На кожен SSD, випущений у другому кварталі, довелося по 23 оптичних приводу і 49 жорстких дисків

Ситуації на ринку жорстких дисків, твердотільних і оптичних накопичувачів в другому кварталі присвятили черговий звіт аналітики IHS iSuppli. За їхніми даними, поставки пристроїв зберігання даних для комп’ютерів виросли. Перш за все, це сталося під впливом березневого землетрусу в Японії. Паніка серед виробників спонукала їх до створення запасів, що призвело до збільшення попиту.

Сумарний обсяг поставок у трьох основних сегментах – HDD, ODD та SSD – досяг 248,8 млн. одиниць готової продукції. Це на 4,5% більше, ніж показник першого кварталу, рівний 238,1 млн. У порівнянні з показником другого кварталу минулого року, рівним 235,5 млн. штук, зростання становить 5,6%.

Зростання поставок в сегменті HDD склав 4,2%, з 160,4 млн. штук до 167,1 млн.

Поставки в другому за величиною сегменті – ODD – збільшилися ще більше, на 4,4%. У кількісному вираженні це означає, що за три місяці було відвантажено 78,3 млн. оптичних приводів.

Найпомітніше був виражений зростання в сегменті SSD. Тут поставки зросли на 21,4%. Але в абсолютному вираженні цей сегмент поки сильно поступається двом іншим: у першому кварталі було випущено 2,8 млн. твердотільних накопичувачів, в третьому – 3,4 млн.

Джерело: IHS iSuppli

Залишити відповідь

Top