Ти тут
Головна > Новини > Накопичувач SP / Silicon Power Touch T01 настільки малий, що схожий на заглушку для порту USB

Накопичувач SP / Silicon Power Touch T01 настільки малий, що схожий на заглушку для порту USB

Якщо при випуску нової «флешки» виробник не може вразити нас її продуктивністю, то у нього залишається не так вже й багато “рекламних козирів» в рукаві: одним з них є маса і габарити новинки. Зрозуміло, чому при анонсі недорогих накопичувачів часто робиться наголос саме на ці параметри. Але габарити не можуть зменшуватися нескінченно – з цього боку обмежуючим фактором виступають розміри самого порту USB. Втім, SP / Silicon Power впритул наблизилася до цього порогу зі своєю новою «флешкою» Touch T01.

В сімействі Touch є й інші маленькі накопичувачі, але T01 перевершила їх усіх: металевий корпус новинки становить єдине ціле з коннектором USB, завдяки чому загальні габарити зменшилися до значень 24,7 х 13,8 х 4,6 мм при масі 2 , 6 р. При підключенні до ПК накопичувач видається за межі роз’єму лише на 10 мм. Завдяки технології COB (Chip on Board) забезпечується водо-і пилонепроникність.

Новинки можуть мати ємність 4, 8 або 16 ГБ, використовується інтерфейс USB 2.0, а про швидкісні характеристики Touch T01 виробник не говорить. Ці «флешки» забезпечуються річною гарантією і поставляються з фірмовим ПО SP Widget і 60-денний пробною версією Norton AntiVirus 2011.

Джерело: SP/Silicon Power

Залишити відповідь

Top