Ти тут
Головна > Новини > Твердотільні накопичувачі Plextor M3S оснащуються 24-нм флеш-пам’яттю Toshiba

Твердотільні накопичувачі Plextor M3S оснащуються 24-нм флеш-пам’яттю Toshiba

Компанія Plextor оголосила про продовження лінійки твердотільних накопичувачів новими моделями M3S. Пристрої на базі контролерів Marvell оснащуються 128, 256 або 512 ГБ флеш-пам’яті типу MLC NAND, виробленої Toshiba по 24-нанометровій технології.
Для передачі даних використовується інтерфейс SATA 6 Гбіт / с. Накопичувачі здатні розвинути швидкість до 525 МБ / с при читанні і до 445 МБ / с при записі. Продуктивність пристроїв при випадковому доступі до блоків досягає 70 і 65 000 IOPS відповідно.

Фірмова технологія TrueSpeed ​​запобігає падіння швидкості внаслідок високого ступеня фрагментації даних після тривалого використання. Можливість харчування SSD від напруги 1,8 В забезпечує високу економічність пристрою.
Для спрощення процесу переходу з HDD на SSD в комплект поставки входить адаптер для установки накопичувача в посадочне місце типорозміру 3,5 “і набір утиліт для клонування даних і резервного копіювання.
Новинки об’ємом 128 і 256 ГБ надійдуть у продаж в кінці листопада за ціною $ 200 і $ 350 відповідно. Модель ємністю 512 ГБ доведеться почекати до початку наступного року і приготувати близько $ 700.

Джерело: HotHardware

Залишити відповідь

Top