Ти тут
Головна > Новини > Витончені USB-накопичувачі Transcend JetFlash 620 об’ємом до 32 ГБ захищають дані шифруванням

Витончені USB-накопичувачі Transcend JetFlash 620 об’ємом до 32 ГБ захищають дані шифруванням

Компанія Transcend випустила USB-накопичувач JetFlash 600, який, завдяки застосуванню двоканального контролера, в режимі читання здатний передавати дані з швидкістю до 32 МБ/С, а в режимі запису — з швидкістю до 18 МБ/c.

Такими ж швидкісними показниками характеризується чергова новинка Transcend в категорії USB-накопичувачів — JetFlash 620. Крім високої швидкодії, JetFlash 620 може похвастати вбудованим шифруванням по алгоритму Advanced Encryption Standard (AES) з 256-розрядним ключем. У комплект постачання JetFlash 620 входить програма JetFlash SecureDrive, яка допомагає зберегти конфіденційні дані в призначеній для користувача області, закритій за допомогою пароля.

Висока швидкість роботи і надійний захист даних в JetFlash 600 поєднуються з привабливим зовнішнім виглядом. Білі корпуси класичної форми доповнені витонченим колірним акцентом у вигляді поясочка біля кришки роз’єму USB, який візуально кодує зведення про місткість накопичувача. Як видно на знімку, синя смужка відповідає об’єму 8 ГБ, зелена, — 16 ГБ, фіолетова, — 32 ГБ. Виробник надає на JetFlash 600 довічну гарантію.

Джерело: Transcend

Залишити відповідь

Top