Ти тут
Головна > Новини > Накопичувачі RunCore Glory V можуть працювати в широкому діапазоні температур

Накопичувачі RunCore Glory V можуть працювати в широкому діапазоні температур

Асортимент твердотільних накопичувачів компанії RunCore поповнився сімейством Glory V, призначеному для використання в складних і несприятливих умовах. Новинки відповідають вимогам військового стандарту MIL-810F і здатні працювати в діапазоні температур від -40℃ до 85℃.
Тип використовуваного контроллера не розкривається, при цьому сімейство RunCore Glory V вийшло вельми різношерстим: у нього входять моделі типорозмірів 2,5 і 1,8 дюйма, вони можуть бути бути оснащені інтерфейсами SATA II або IDE, також надається вибір між типом використовуваної пам’яті NAND ( SLC або MLC).

Швидкість зчитування і запису для SSD з інтерфейсом SATA становить 230 і 210 МБ / с відповідно, у моделей з роз’ємом IDE ці значення досягають 90 і 50 МБ / с відповідно. Обсяг накопичувачів лежить в межах від 16 до 512 ГБ, при цьому максимальна ємність досягається з пам’яттю типу MLC, а обсяг SSD з пам’яттю SLC обмежений відміткою 256 ГБ.

Крім алгоритмів розподілу навантаження в цій серії компанія RunCore використовувала дві фірмові технології для продовження терміну служби накопичувача і збереження даних: SSD Life Guard і SSDLifeSaver. Для випадків, коли зберігаються дані можуть потрапити в руки шпигунів потенційного противника, реалізована функція безпечного стирання.

Джерело: RunCore

Залишити відповідь

Top