Ти тут
Головна > Новини > У Agilent Technologies готове перше в галузі рішення для тестування карт SD UHS-II

У Agilent Technologies готове перше в галузі рішення для тестування карт SD UHS-II

Найбільш швидкісними картами формату SD на даний момент є карти UHS-I. Тим часом, виробники готуються до випуску носії, відповідних специфікацій UHS-II. Максимальна теоретична пропускна здатність інтерфейсу UHS-II дорівнює 1,56 Гбіт / с. Компанія Agilent Technologies представила перше в галузі рішення для тестування таких карт. Передбачається, що наявність цього інструменту допоможе розробникам прискорити створення систем з підтримкою SD UHS-II і гарантувати їх сумісність.
Мова йде про програму Agilent N6461A для цифрових осцилографів Agilent серій Infiniium 9000 і 90000. Воно дозволяє проводити вимірювання, які дають можливість перевірити відповідність інтерфейсу фізичного рівня карт SD UHS-II вимогам специфікацій SD 4.0. Ціна Agilent N6461A – $ 4500.

Очікується, що карти SD UHS-II знайдуть застосування в електронних пристроях, що працюють з відео високої чіткості. Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що свій формат карт пам’яті для роботи з відео, в майбутньому році збирається запропонувати Sony.

Джерело: Agilent Technologies

Залишити відповідь

Top