Ти тут
Головна > Новини > PortableApps.com і CustomUSB випустили «найкращий в світі флеш-накопичувач»

PortableApps.com і CustomUSB випустили «найкращий в світі флеш-накопичувач»

У всякому разі, партнери навіть зареєстрували для свого продукту торгову марку «World’s Best Flash Drive».
Пристрій має алюмінієвий корпус, на якому гравірується текст за бажанням замовника – це може бути ім’я або інший рядок (вартість лазерного гравірування включена в ціну накопичувача). Для підключення до ПК використовується інтерфейс USB 3.0. Швидкість запису при цьому досягає 44 МБ / с, швидкість читання – 85 МБ / с. При підключенні до порту USB 2.0 швидкості знижуються до 28 і 37 МБ / с відповідно.

Ключовою особливістю «флешки» є комплектація пакетом програм, які запускаються без попередньої установки на ПК з ОС Windows. Портативні програми реалізують функції резервного копіювання, роботи з офісними документами, фотографіями, доступу до web-ресурсів, дозволяють вирішувати безліч інших завдань. Важливо, що користувач отримує доступ до магазину додатків, де може вибрати необхідну йому, завантажити його і встановити на свій ПК.
Що до ціни, вона пропорційна обсягу «самого кращого в світі флеш-накопичувача». За 8 ГБ просять приблизно $ 40, за 16 ГБ – $ 55, за 32 ГБ – $ 100. На накопичувачі поширюється довічна гарантія.

Джерело: PortableApps.com

Залишити відповідь

Top