Ти тут
Головна > Новини > Карту пам’яті Transcend SDHC Class 10 UHS-I розвиває швидкість передачі даних 85 МБ / с

Карту пам’яті Transcend SDHC Class 10 UHS-I розвиває швидкість передачі даних 85 МБ / с

Компанія Transcend Information представила карту пам’яті SDHC Class 10 UHS-I. Говорячи словами виробника, новинка «об’єднує і без того чудову продуктивність карт пам’яті Class 10 з неймовірною потужністю UHS-I». Якщо залишити осторонь смішні формулювання з прес-релізу, можна зазначити, що заявлена ​​швидкість передачі даних, що забезпечується новою картою, досягає 85 МБ / с. Звичайно, така швидкість можлива при роботі з пристроями, що підтримують UHS-I. Інакше кажучи, карта цілком дозволяє розкрити потенціал сьогоднішніх цифрових відеокамер і фотокамер. Вона не стане вузьким місцем при високошвидкісний серійної зйомки, дозволить знімати відео високої чіткості в дозволі Full HD і забезпечить швидке перенесення відзнятого матеріалу на ПК.

Виріб відповідає вимогам стандарту Secure Digital (SD) 3.01, в якому визначені специфікації Ultra-High Speed ​​Class 1 (UHS-I).
Карти Transcend SDHC Class 10 UHS-I випускаються об’ємом 8 і 16 ГБ. У комплект постачання входить фірмове програмне забезпечення Transcend RecoveRx, призначене для відновлення видалених або загублених файлів. Виробник рекомендує використовувати нові карти пам’яті спільно з картрідером TranscendRDF8 USB 3.0 або RDF1 ExpressCard Reader.

Джерело: Transcend Information

Залишити відповідь

Top