Ти тут
Головна > Новини > У серію PQI Memory in the Air увійшли продукти для зберігання даних з бездротовим підключенням

У серію PQI Memory in the Air увійшли продукти для зберігання даних з бездротовим підключенням

Компанія PQI представила серію продуктів для зберігання даних, що отримала назву Memory in the Air. Їх спільною рисою є наявність бездротового підключення, укупі з доступом до «хмари», що забезпечує практично необмежене розширення пам’яті.

Модель Air Drive забезпечує спільний доступ до даних смартфонів, планшетів та інших мобільних терміналів (максимальна кількість користувачів – п’ять). Для доступу використовується додаток S + Flash для ОС Android і iOS. Одного заряду вбудованої батареї вистачає на 4:00 автономної роботи. Інтерфейс USB використовується для підключення Air Drive до ПК.

Картка Air Card об’єднує в одному пристрої перехідник для карт пам’яті microSD, що перетворює їх в картки формату SD, і інтерфейс Wi-Fi. За допомогою програми S + SD (для Android і iOS) він забезпечує спільний доступ до знімків і завантаження в «хмару» знімків, зроблених камерою, в яку вставлена ​​картка.
blank
Пристрій Air Bank об’єднує функції зовнішнього накопичувача і джерела живлення. Воно розраховане на спільний доступ до п’яти користувачів і може підживити енергією батарею мобільного пристрою. Крім того, Air Bank грає роль портативного програвача. Одного заряду батарей йому вистачає на 10:00 відтворення. Пристрій оснащений інтерфейсом USB3.0. Обсяг вбудованого HDD – 500 або 750 ГБ. Габарити виробу – 131 x 77 x 14 мм.

Джерело: PQI

Залишити відповідь

Top