Ти тут
Головна > Новини > Lexar першою анонсувала карти пам’яті CompactFlash об’ємом 256 ГБ

Lexar першою анонсувала карти пам’яті CompactFlash об’ємом 256 ГБ

Компанія Lexar сьогодні анонсувала випуск карт пам’яті Lexar Professional 400x CompactFlash (CF) рекордного обсягу – 256 ГБ. Також будуть доступні моделі об’ємом 64 і 128 ГБ. Носії великого обсягу орієнтовані на професіоналів в області фотографії та відеозйомки.

Маркування 400x гарантує швидкість передачі даних не менше 60 МБ / с, що робить картки підходящими для серійної фотозйомки і зйомки відео високої чіткості у форматі Full HD 1080p. При використанні разом з пристроями для читання і запису карт пам’яті, що підтримують режим UDMA 7, нові карти забезпечують максимальну швидкість перенесення відзнятого матеріалу на ПК.
Картки об’ємом 64 і 128 ГБ повинні з’явитися у продажу ще до кінця місяця за рекомендованою ціною $ 300 і $ 470 відповідно. У комплект постачання входить ПО Image Rescue для відновлення втрачених або видалених файлів на картці (окремо програма коштує $ 34). Карти об’ємом 256 ГБ поки надходять замовникам тільки у вигляді ознайомлювальних зразків, щоб перевірити їхню повну сумісність з обладнанням. Почати поставки носіїв рекордного для галузі обсягу в роздрібну торгівлю компанія обіцяє почати в поточному півріччі. Про їх ціну поки можна тільки здогадуватися.

Джерело: Lexar

Залишити відповідь

Top