Ти тут
Головна > Новини > Sony випускає перші карти пам’яті формату XQD

Sony випускає перші карти пам’яті формату XQD

Компанія Sony оголосила про випуск карт пам’яті формату XQD. Новинки орієнтовані на професійних фотографів та ентузіастів фотографії. Першою камерою, яка буде підтримувати новий формат, стане камера Nikon D4. За даними Sony, висока швидкість запису, характерна для нових карт, дозволить в разі камери Nikon D4 в режимі серійної зйомки записати послідовно приблизно 100 кадрів в форматі RAW.

Карти Sony XQD засновані на специфікації XQD, нещодавно прийнятої галузевої організацією CompactFlash Association у якості відкритого формату високошвидкісних носіїв на базі флеш-пам’яті.
У режимах читання і запису пропускна здатність карт Sony XQD досягає 1 Гбіт / с (125 МБ / с). Досягнення таких високих показників забезпечується використанням інтерфейсу PCI Express.
Одночасно Sony представила пристрої для роботи з картами пам’яті XQD. Модель MRW-E80 оснащена інтерфейсом USB 3.0, а QDA-EX1 розрахована на установку в слот ExpressCard 34.
Продажі новинок стартують в лютому. Карта QD-H16 об’ємом 16 ГБ коштуватиме $ 130, QD-H32 об’ємом 32 ГБ – $ 230, пристрої MRW-E80 і QDA-EX1 – по $ 45 кожна.

Джерело: Sony

Залишити відповідь

Top