Ти тут
Головна > Корисне > Позначимо флешку спеціальною іконкою

Позначимо флешку спеціальною іконкою

USB-флешка – чудовий засіб для зберігання файлів, пристрій не займає багато місця і підходить до будь-яких комп’ютерів.

Іноді проблема полягає в тому, що в чужому комп’ютері не вдається швидко знайти свою флешку. Якщо в комп’ютері багато пристроїв зовнішньої пам’яті, то відразу свою флешку в загальному списку не розгледіти, але цю проблему можна легко розв’язати, якщо створити для флешки або іншого USB-пристрою оригінальну іконку і присвоювати їй ім’я. При підключенні вашого флеш-накопичувача до будь-якого комп’ютера, іконка даного носія інформації з’явиться в теці «Мій комп’ютер». Іконка – це невелика картинка з файловим розширенням .ico.
Знайдіть відповідну для вас іконку, надайте їй відповідне ім’я, наприклад, в moja_ikonca.ico. Для цього натисніть на файлі іконки правою клавішею мишки виберіть з меню «Перейменувати» і наберіть нову назву файлу, прослідкувавши, щоб розширення .ico збереглося.
Тепер треба підготувати файл autorun.inf, який роз’яснить операційній системі, яку іконку потрібно показувати при підключенні флешки до комп’ютера. Відкрийте новий файл в текстовому редакторові «Блокнот» і впишіть туди наступний текст:
[stextbox id=”grey”][autorun]
icon=moja_ikona.ico
label=moja USB – fleshka[/stextbox]
Рядок label=moja USB – fleshka означає, під яким ім’ям комп’ютер бачить вашу флешку.

Туди можна вписати будь-який текст, проте назва іконки повинна відповідати тому, що було записано у файлі autorun.inf. Тепер з меню «Блокнот» виберіть «Файл» > «Зберегти як» і наберіть autorun.inf, ось і все – ваша іконка готова!
Далі треба скопіювати іконку і знову створений файл в кореневий каталог (root) свого USB-пристрою, і при наступному його підключенні ви вже побачите нову іконку з тією назвою, яку ви зазначили. Такі іконки ви можете запрограмувати на усі свої USB-пристрої зовнішньої пам’яті: флешки, фотоапарати, цифрові камери, телефони, переносні жорсткі диски і т. п. Обов’язково простежте за тим, щоб іконка та файл autorun.inf розташовувалися в кореневому каталозі, а не у випадковій теці.

Деякі красиві іконки для позначення своїх пристроїв ви ви можете завантажити тут:

Завантажити | 229Кб | .rar

One thought on “Позначимо флешку спеціальною іконкою

  1. Дуже гарна ідея, а головне корисна!
    Дякую! 😉

Залишити відповідь

Top