Ти тут
Головна > Новини > SD Association стандартизує використання бездротового зв’язку в картах пам’яті SD

SD Association стандартизує використання бездротового зв’язку в картах пам’яті SD

Новий стандарт прийняла галузева організація SD Association. У ньому закріплено використання бездротового підключення в картах пам’яті SD. Як стверджують розробники, стандарт Wireless LAN SD «може перетворити мільйони пристроїв побутової електроніки в пристрої з бездротовим підключенням». Змінні носії, що відповідають стандарту Wireless LAN SD, будуть об’єднувати функції карт пам’яті і адаптерів бездротового зв’язку. З їх допомогу, користувачі, зокрема, зможуть передавати фотознімки та відеозаписи, зроблені більшістю сучасних камер, в «хмарні» сховища та накопичувачі, які працюють у складі домашніх мереж.
У стандарті Wireless LAN SD закріплено використання для бездротового підключення інтерфейсу IEEE 802.11 a / b / g / n і можливість оснащення таким інтерфейсом карт SD, SDHC, SDXC і microSD, microSDHC і microSDXC.
Стандарт Wireless LAN SD визначає два інтерфейси: web-інтерфейс, що позначається символом W, підтримує функції завантаження на сервер і обміну за схемою «точка-точка»; інтерфейс домашніх мереж, що позначається символом D, підтримує функції завантаження на сервер і зв’язку в домашній локальної мережі .
Картки Wireless LAN SD можуть надавати один або обидва інтерфейсу, про що можна буде судити по їх маркуванню.

Нагадаємо, до прийняття стандарту подібні вже рішення пропонували незалежні виробники, наприклад, Eye-Fi (однойменна картка показана на ілюстрації), Toshiba і PQI Memory.

Джерело: SD Association

Залишити відповідь

Top