Ти тут
Головна > Новини > SanDisk випускає найшвидшу у світі карту пам’яті SDXC об’ємом 128 ГБ

SanDisk випускає найшвидшу у світі карту пам’яті SDXC об’ємом 128 ГБ

Нові дзеркальні камери та відеокамери дозволяють ентузіастам відеозйомки вести зйомку в форматі високої чіткості Full HD 1080p. За прогнозом IDC, обсяг створюваного любителями відео до 2014 року збільшиться в порівнянні з минулим роком більш ніж на 50% – з 4 до 6,8 екзабайта. Це означає, що зростає потреба у швидких і ємких змінних носіях, в ролі яких виступають карти пам’яті.
Представлена ​​сьогодні карта SanDisk Extreme SDXC UHS-I об’ємом 128 ГБ, за словами компанії-виробника, перевершує вимоги, що пред’являються до карт, що використовуються для відеозапису. Звичайно, вона підходить і для серійної фотозйомки. Як стверджується, швидкість SanDisk Extreme SDXC UHS-I в режимах читання і запису досягає 45 МБ / с. Відзначимо, що така висока швидкість потрібна не тільки в процесі зйомки – вона прискорює перенесення відзнятого матеріалу на ПК.

Поставки карт SanDisk Extreme SDXC UHS-I об’ємом 128 і 64 ГБ вже почалися. Рекомендована виробником роздрібна ціна новинок складає $ 400 і $ 200 відповідно.

Джерело: SanDisk

Залишити відповідь

Top