Ти тут
Головна > Новини > «Флешка» Apacer AH131 нагадує скріпку

«Флешка» Apacer AH131 нагадує скріпку

Флеш-накопичувачі стали такими маленькими, що їх зовсім нескладно втратити. До деяких навіть впору прикріплювати небудь брелок, щоб не упустити їх з очей. Інший вихід з положення запропонувала компанія Apacer в новому накопичувачі AH131.
Корпус виробу виконаний у вигляді скріпки, так що володарі накопичувача зможуть легко прикріпити його до предмету одягу, сумці або іншим речам.

Накопичувач AH131 доступний в трьох варіантах обсягу (4, 8 і 16 ГБ) двох колірних комбінаціях (чорно-жовтої і чорно-синьої). Завдяки технології COB, яка забезпечує компактні розміри, і тонкому затискача, габарити AH131 становлять усього 39,5 x 12,2 x 7,1 мм.
Виробник стверджує, що «діагональна лінія в дизайні корпусу AH131 як би символізує швидкодію, а геометричний малюнок в деякому роді образно змальовує високу швидкість передачі даних». Так чи інакше, вказати швидкість роботи AH131 укладачі прес-релізу не наважилися.
До речі, ідея схрестити флеш-накопичувач з скріпкою відвідувала та інших виробників – схожі, причому, навіть більш компактні продукти є в асортименті KINGMAX і Verbatim.

Джерело: Apacer

Залишити відповідь

Top