Ти тут
Головна > Новини > Глава Eye-Fi звинуватив SD Association у порушенні авторських прав в стандарті Wireless LAN SD

Глава Eye-Fi звинуватив SD Association у порушенні авторських прав в стандарті Wireless LAN SD

На початку місяця галузева організація SD Association прийняла новий стандарт – Wireless LAN SD. Стандарт Wireless LAN SD передбачає оснащення карт SD, SDHC, SDXC і microSD, microSDHC і microSDXC інтерфейсом IEEE 802.11 a / b / g / n. Іншими словами, в носіях, які відповідають стандарту Wireless LAN SD, об’єднані функції карт пам’яті і адаптерів бездротового зв’язку. Це дозволить передавати фотознімки і відеозаписи прямо з камери в Глобальну мережу або на диск ПК, підключеного до локальної мережі.
Подібна розробка вже реалізована компанією Eye-Fi в однойменних картках, що випускаються з 2007 року. Весь цей час компанія постійно удосконалювала свої продукти, реалізуючи нові функції і випускаючи нові моделі.

У компанії вважають, що організація SD Association порушила авторські права Eye-Fi, а сам стандарт Wireless LAN SD був прийнятий з порушенням процедури. На думку піонера в розробці карт з інтерфейсом Wi-Fi, «стандарт SD Association такий, що права Eye-Fi на запатентовані технології будуть порушені будь-яким, хто захоче створити продукт, відповідний специфікації». Керівник Eye-Fi закликає SD Association ліцензувати розробки компанії або відмовитися від запозиченого «стандарту» і розробити щось своє.

Джерело: Eye-Fi

Залишити відповідь

Top