Ти тут
Головна > Новини > Kingston збирається знизити ціни на продукцію, в якій використовується флеш-пам’ять

Kingston збирається знизити ціни на продукцію, в якій використовується флеш-пам’ять

Компанія Kingston Technology, чиє ім’я асоціюється, перш за все, з модулями пам’яті і продукцією, в якій використовується флеш-пам’ять, збирається знизити ціни на останню. Це стосується накопичувачів з інтерфейсом USB, карток пам’яті і SSD. Ціни будуть знижені на 15%. Таку інформацію наводить джерело з посиланням на обізнаних представників галузі.

Коментуючи це твердження, виробник зазначив, що планована корекція цін пов’язана з переходом на більш тонкі норми техпроцесу і пов’язаним з цим нарощуванням обсягів випуску флеш-пам’яті. У поточному році Kingston розраховує зміцнити свої позиції на ринку флеш-пам’яті типу NAND. Про величину зниження цін офіційних даних немає.
Основні постачальники флеш-пам’яті типу NAND зараз переходять до техпроцесами, заснованим на дотриманні норм 20-29 нм і навіть 19 нм. Це дозволить їм виготовляти більше чіпів з кожної пластини, так що собівартість випуску буде знижуватися. Разом з тим, попит кінцевого ринку поки не відповідає зростаючому пропозиції. Це викликає побоювання в тому, що складеться ситуація надвиробництва. Виходом могло б стати зниження цін на готову продукцію. Галузеві спостерігачі сподіваються, що приклад Kingston послідують інші компанії.

Джерело: DigiTimes

Залишити відповідь

Top