Ти тут
Головна > Новини > SanDisk теж знижує ціни на продукцію, в якій використовується флеш-пам’ять

SanDisk теж знижує ціни на продукцію, в якій використовується флеш-пам’ять

Як ми вже повідомляли, компанія Kingston збирається знизити ціни на продукцію, в якій використовується флеш-пам’ять. Очікується, що накопичувачі з інтерфейсом USB, картки пам’яті і SSD цього виробника подешевшають приблизно на 15%.

Цей крок обумовлений збільшенням обсягу випуску і зниженням собівартості флеш-пам’яті типу NAND внаслідок переходу на більш тонкі норми техпроцесу.
Звичайно, він не міг залишитися без уваги з боку конкурентів. За повідомленням джерела, компанія SanDisk теж пішла на зниження цін на продукцію, в якій використовується флеш-пам’ять: накопичувачі з інтерфейсом USB і карти пам’яті. До речі, що стосується карт пам’яті, компанія SanDisk є лідером на цьому ринку, забезпечуючи приблизно 40% світового обсягу поставок. Зниження цін повинне допомогти компанії зберегти свої позиції.
Пам’ять для карток і «флешок» SanDisk в основному закуповує у Toshiba, тоді як Kingston розподіляє замовлення між кількома постачальниками.
У цьому кварталі всі великі виробники флеш-пам’яті переходять до масового випуску продукції за більш досконалим техпроцесами. Samsung Electronics і Toshiba використовують норми 21 нм і 19 нм відповідно, а Hynix Semiconductor і Micron Technology – 20 нм.

Джерело: DigiTimes

Залишити відповідь

Top