Ти тут
Головна > Новини > Думка вчених: у SSD немає майбутнього

Думка вчених: у SSD немає майбутнього

Дослідники з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго дійшли висновку, що твердотільні накопичувачі (SSD) не мають майбутнього. Еволюція не залишає цієї технології шансів на успіх у довгостроковій перспективі. На думку вчених, накопичувачі на базі флеш-пам’яті неминуче зіткнуться з непереборними перешкодами.
Справа в тому, що мініатюризація з метою збільшення обсягів при одночасному зниженні вартості призводить до погіршення технічних характеристик флеш-пам’яті.

Свою оцінку університетські фахівці засновують на вивченні 45 різних зразків флеш-пам’яті шести виробників. Вони виявили, що зменшення технологічних норм поступово збільшує затримки, зменшує пропускну здатність і збільшує ймовірність помилок. Естраполіруя отримані результати, вчені прийшли до висновку, що на рубежі 6,5 нм, який, як очікується, буде освоєний в серійному виробництві в 2024 році, показники деградують до неприйнятно низького рівня.
Іншими словами, існує суперечність між необхідністю підвищувати щільність зберігання для нарощування обсягів накопичувачів і зниження собівартості пам’яті, та показниками швидкодії і надійності. Хоча на певному етапі технологія SSD виглядає привабливо, ніж великих успіхів добиватимуться виробники в збільшенні об’єму і зниження вартості SSD, тим гірше ставатимуть самі пристрої з точки зору споживачів.

Джерело: Калифорнийский университет в Сан-Диего

Залишити відповідь

Top