Ти тут
Головна > Новини > Genusion і ROHM домовилися про випуск флеш-пам’яті B4-Flash

Genusion і ROHM домовилися про випуск флеш-пам’яті B4-Flash

Японська компанія Genusion, що спеціалізується на розробках в області флеш-пам’яті, і ROHM Group оголосили про підписання ліцензійної угоди. Предметом угоди стала технологія флеш-пам’яті B4-Flash, створена фахівцями Genusion.
Як сказано у відповідному прес-релізі, угода стане основою для співпраці двох компаній в галузі розробки та серійного випуску чипів пам’яті B4-Flash.
Фактично, розробка та освоєння відповідного техпроцесу на потужностях ROHM вже завершена. Перші серійні вироби B4-Flash були випущені цією компанією ще в жовтні минулого року.
Угода передбачає випуск БІС і інших продуктів з вбудованою пам’яттю B4-Flash під торговою маркою ROHM і торговою маркою LAPIS Semiconductor, що входить до групи ROHM. Партнери розраховують, що нова пам’ять виробництва ROHM знайде застосування в автомобільних навігаторах і смартфонах.
Незалежна пам’ять B4-Flash має безліч переваг, включаючи малу вартість, вищу щільність зберігання, швидкість стирання і запису в порівнянні з флеш-пам’ять типу NOR. Щільність дорівнює чіпів 512 Мбіт і 1 Гбіт. Різниця в швидкості з NOR досягає 5-10 разів. Крім того, нова пам’ять більш стійка до нагрівання, зберігаючи записану інформацію при високих температурах. За даними розробників, при температурі 125 ° C після 10000 циклів стирання / запису термін зберігання даних складає 20 років.

Джерело: Genusion

Залишити відповідь

Top