Ти тут
Головна > Новини > SanDisk освоїла випуск найменших в світі чіпів флеш-пам’яті щільністю 128 Гбіт

SanDisk освоїла випуск найменших в світі чіпів флеш-пам’яті щільністю 128 Гбіт

Компанія SanDisk, що є одним зі світових лідерів в області флеш-пам’яті, оголосила про створення найменшого в світі серед запущених на цей момент у виробництво чіпа флеш-пам’яті NAND щільністю 128 Гбіт. Площа кремнієвого кристала цього виробу дорівнює 170 мм2.
Нова пам’ять випускається по самому передовому техпроцесу SanDisk з дотриманням норм 19 нм. У ній використовується технологія X3, забезпечує зберігання в кожному осередку трьох бітів інформації. Освоюючи 19-нанометровий техпроцес, SanDisk одночасно впроваджує п’яте покоління технології X3 і дев’яте покоління флеш-пам’яті з багаторівневими осередками (MLC) NAND.
Крім високої щільності зберігання, чіп характеризується високою швидкістю запису – до 18 МБ / с. Такий рівень продуктивності досягається за рахунок використання запатентованої архітектури SanDisk ABL і означає, що перед пам’яттю X3 відкриті певні області, де застосовується пам’ять MLC NAND.
Поставки продуктів, в яких використовуються чіпи X3 щільністю 128 Гбіт, почалися ще в кінці минулого року і зараз розгорнуті в повному обсязі. Одночасно налагоджений випуск схожих чіпів щільністю 64 Гбіт.

Джерело: SanDisk

Залишити відповідь

Top