Ти тут
Головна > Новини > SMedia і VIA Labs будуть поставляти контролери USB 3.0 для зовнішніх накопичувачів Toshiba і Sony

SMedia і VIA Labs будуть поставляти контролери USB 3.0 для зовнішніх накопичувачів Toshiba і Sony

За даними джерела, що посилається на відомості, що надходять від представників галузі, тайванські компанії ASMedia Technology і VIA Labs отримали від японських виробників замовлення на поставку мікросхем контролерів USB 3.0 для зовнішніх накопичувачів на жорстких дисках. Говорячи більш конкретно, замовниками виступають компанії Toshiba і Sony. Масові поставки повинні початися пізніше в поточному році.
Зараз у зовнішніх жорстких дисках Toshiba використовуються, головним чином, контролери Fujitsu. Починаючи з квітня, Toshiba почне отримувати контролери USB 3.0 виробництва компанії ASMedia, яка вже встигла дістати замовлення на поточний рік на контролери для зовнішніх накопичувачів Western Digital.
Компанія VIA Labs повинна почати поставки контролерів USB 3.0 за замовленням Toshiba в третьому кварталі. Цей виробник також отримав замовлення на 2012 рік від компанії Sony. Відзначимо, що Sony є новачком на ринку зовнішніх жорстких дисків. Японський виробник електроніки анонсував свій перший зовнішній жорсткий диск влітку минулого року.

До речі, модель Sony HD-PG5 оснащена якраз інтерфейсом USB 3.0.

Джерело: DigiTimes

Залишити відповідь

Top