Ти тут
Головна > Новини > У твердотільних накопичувачах Intel King Crest буде використовуватися 20-нанометрова флеш-пам’ять

У твердотільних накопичувачах Intel King Crest буде використовуватися 20-нанометрова флеш-пам’ять

У лютому цього року були представлені твердотільні накопичувачі Intel SSD 520 з інтерфейсом SATA 6 Гбіт / с. У травні Intel планує випустити нові моделі серії 300, відомі під кодовою назвою Maple Crest. Крім того, заплановано випуск серії 720 під кодовою назвою Ramsdale. В обох випадках основою накопичувачів будуть мікросхеми флеш-пам’яті типу MLC NAND, що випускаються по 25-нанометровій технології. Таку інформацію сьогодні опублікував джерело, посилаючись на відомості, що надходять від тайваньських постачальників ПК.

Накопичувачі Ramsdale будуть запропоновані у двох варіантах об’єму – 400 і 800 ГБ. Ці накопичувачі з інтерфейсом PCI Express будуть призначені для корпоративного сегмента.
Крім того, Intel випустить твердотільні накопичувачі серії 500, що отримали умовне позначення King Crest, в яких буде використовуватися флеш-пам’ять типу MLC NAND, що випускається по 20-нанометровим техпроцесом. Це відбудеться в третьому кварталі. На четвертий квартал намічений випуск моделей серії SSD 700 (Taylorsville) об’ємом 100, 200, 400 і 800 ГБ, а також серій SSD 300 (Jay Crest і Oak Crest).
В цілому поточний рік є ключовим для тенденції заміни жорстких дисків твердотільними накопичувачами, вважають галузеві джерела.

Джерело: DigiTimes

Залишити відповідь

Top