Ти тут
Головна > Новини > «Флешка» Voicelok дізнається власника по голосу

«Флешка» Voicelok дізнається власника по голосу

Контроль доступу, заснований на введенні ключа з вбудованої клавіатури, використовуваний в накопичувачі Apricorn Aegis Padlock 3.0, малопридатний в разі флеш-накопичувачів хоча б тому, що в корпусі середньостатистичної «флешки» не так-то просто розмістити достатню кількість кнопок. Разом з тим, попит на рішення, що дозволяють обмежити доступ до даних у накопичувачі без допомоги комп’ютера і програмного забезпечення, великий. Цікавий варіант запропонували творці накопичувача Voicelok.

Накопичувач оснащений мікрофоном і здатний аналізувати голос. Відповідне програмне забезпечення інтегровано в пристрій, тобто «флешка» готова до роботи відразу після підключення.
Користувач має можливість записати пароль, який потім буде слугувати зразком для порівняння. Аналізатор, що використовує ресурси вбудованого мікропроцесора, здатний врахувати варіації звучання і розпізнати голос «господаря» серед інших.

Звичайно, якщо раптово здолала застуда, дані можуть виявитися недоступними і для справжнього власника накопичувача. На цей випадок є альтернативний механізм, побудований на використанні певній послідовності, в якій спалахують світлодіоди зеленого і червоного кольору, вбудовані в накопичувач.
Розміри накопичувача дорівнюють 63,5 х 19 х 6,4 мм, місткість – 8 ГБ. Варто Voicelok приблизно 50 доларів.

Джерело: Hammacher Schlemmer

Залишити відповідь

Top