Ти тут
Головна > Новини > Delkin Devices починає продажі карт пам’яті CF 1000X UDMA 7 обсягом 128 ГБ

Delkin Devices починає продажі карт пам’яті CF 1000X UDMA 7 обсягом 128 ГБ

Компанія Delkin Devices початку продажу карт пам’яті формату CompactFlash (CF), що мають маркування 1000X і підтримують режим UDMA 7. Обсяг картки – 128 ГБ.

Носій з каталожним номером DDCFCOMBAT1000-128GB орієнтований на професіоналів в області фотозйомки та відеозйомки. В режимі запису він здатний перевищити швидкість 80 МБ / с. Про те, що карта гарантовано підходить для додатків відеозапису, свідчить відповідність специфікації VPG (Video Performance Guarantee). Втім, висока швидкість запису затребувана не тільки при відеозйомці, але і при серійній фотозйомці, а висока швидкість читання допомагає швидко перенести фотознімки і відеозаписи на жорсткий диск. Звичайно, щоб розкрити потенціал картки, потрібно пристрій підтримує режим UDMA 7, наприклад, Lexar Professional USB 3.0 Dual-Slot Reader (UDMA 7).
Виробник підкреслює, що на відміну від інших карток, картки Delkin CF 1000X випускаються з ретельно відібраних і протестованих компонентів на підприємстві, розташованому в США. Виробник надає на ці вироби довічну гарантію.
Ціна новинки – $ 650.

Джерело: Delkin Device

Залишити відповідь

Top