Ти тут
Головна > Новини > Verbatim оснащує флеш-накопичувачі Store ‘n’ Go V3 інтерфейсом USB 3.0

Verbatim оснащує флеш-накопичувачі Store ‘n’ Go V3 інтерфейсом USB 3.0

«У середині весни, коли все розцвітає і хочеться нових фарб навколо, компанія Verbatim представляє кольорову серію USB-накопичувачів Verbatim Store ‘n’ Go V3 Drive», – так починається повідомлення компанії Verbatim про випуск нових флеш-накопичувачів. Звичайно, одного погляду на ілюстрацію достатньо, щоб зрозуміти, що накопичувачі ніякі не кольорові, а цілком собі чорні, хоча і з кольоровими вставками. Але це дрібниці – більш цікаво, що пристрої оснащені інтерфейсом USB 3.0. Це дозволило підвищити швидкість обміну в порівнянні з накопичувачами, оснащеними USB 2.0. На жаль, потенціал нового покоління USB розкритий далеко не повністю. Заявлена ​​швидкість читання «до 60 МБ / с», швидкість запису – «до 12 МБ / с». На жаль, флеш-накопичувачі і картки Verbatim ніколи не відрізнялися швидкодією.

Що стосується інших особливостей Store ‘n’ Go V3, то можна відзначити висувну конструкцію, що дозволяє захистити роз’єм накопичувача від механічних пошкоджень і забруднення.
Флеш-накопичувач Verbatim Store ‘n’ Go V3 USB 3.0 Drive поставляється в семи колірних варіантах об’ємом до 64 ГБ. Рекомендовані роздрібні ціни на Verbatim Store ‘n’ Go V3 Drive в Росії стартують з 499 рублів за «флешку» об’ємом 8 ГБ.

Джерело: Verbatim

Залишити відповідь

Top