Ти тут
Головна > Новини > Запальнички Jigger підключаються до порту USB

Запальнички Jigger підключаються до порту USB

Паління шкідливе для здоров’я. Для тих, хто, ігноруючи це попередження, продовжує отруювати свій організм і навколишнє середовище тютюновим димом, призначена новинка, що з’явилася на сайті Jigger. Точніше, навіть не одна новинка, а дві. Мова йде про запальничках, що підключаються до порту USB.

Так, пристрої USB Gadget Lighter і USB Prestige Lighter підключаються до порту USB, інакше у них не було б шансів потрапити в наші новини навіть у вихідний день, коли рамки тематичного охоплення кілька розширюються.
Порт USB, як легко здогадатися, служить джерелом живлення для підзарядки батареї, розташованої в корпусі запальнички. Та, у свою чергу, нагріває термоелемент, який використовується як джерело високої температури в момент прикурювання.
blank
Час зарядки – 20 хвилин. За підрахунками виробника, одного заряду USB Gadget Lighter вистачає на 250 сигарет, USB Prestige Lighter – на 300. Коштують запальнички $ 30 і $ 50 відповідно. Більш дорога модель більше за розмірами і в неї вбудований ліхтарик.
blankДо достоїнств електричних запальничок виробник відносить відсутність вогню. Крім того, є думка, що на відміну від газових і бензинових запальничок їх електрична конкурентка не привносить в аромат тютюну ніяких небажаних домішок.

Джерело: Jigger

Залишити відповідь

Top