Ти тут
Головна > Новини > Transcend використовує в картах пам’яті SDHC флеш-пам’ять типу SLC NAND

Transcend використовує в картах пам’яті SDHC флеш-пам’ять типу SLC NAND

Компанія Transcend Information (Transcend) оновила лінійку карт пам’яті промислового застосування. Одночасно представлена ​​карта SDHC Class 10 об’ємом 16 ГБ та карти пам’яті Ultimate SDHC150 SDHC Class 10, в яких використовується флеш-пам’ять типу SLC NAND. За словами виробника, від звичайних карт пам’яті промислові відрізняються «збільшеним ресурсом, широким діапазоном робочих температур і оптимізованим швидкодією при виконанні операцій читання і запису для промислових додатків, що часто має на увазі роботу пристрою в екстремальних умовах».

Зокрема, промислові карти пам’яті SDHC виробництва Transcend розраховані на роботу в діапазоні температур від -40 ° C до 85 ° C. Крім того, вони захищені від ударів і вібрацій, а також характеризуються низьким енергоспоживанням. У числі областей застосування названі системи спостереження, портативні автомобільні навігатори, медичні прилади, ТВ-приставки.
Що стосується карт пам’яті SDHC150 SDHC Class 10 серії Ultimate, то в них тепер використовується 32-нанометровій флеш-пам’ять SLC NAND. За рахунок цього забезпечується висока продуктивність, тривалий термін служби і підвищена стабільність роботи. Пам’ять SLC характеризується більшим, ніж у флеш-пам’яті MLC NAND ресурсом роботи осередків пам’яті. Такі носії затребувані в додатках з великою кількістю циклів перезапису і підвищеними вимогами до надійності, наприклад, в автомобільних відеореєстраторах, системах спостереження і цифрових професійних камерах.
Наявність маркування Class 10 гарантує швидкості читання і запису не нижче 10 МБ / с. Карти пам’яті SDHC150 SDHC Class 10 доступні об’ємом 4, 8 і 16 ГБ.

Джерело: Transcend Information

Залишити відповідь

Top