Ти тут
Головна > Новини > Для твердотільних накопичувачів Dane-Elec mySSD O-Series обраний типорозмір 1,8 дюйми

Для твердотільних накопичувачів Dane-Elec mySSD O-Series обраний типорозмір 1,8 дюйми

Компанія Dane-Elec, чиє ім’я недавно згадувалося в наших новинах у зв’язку з USB-накопичувачами для шанувальників фільму «Месники», поповнила свій асортимент продукцією з більш традиційним зовнішнім виглядом. Йдеться про серію твердотільних накопичувачів mySSD O-Series. Накопичувачі нової серії розраховані на використання в серверах, вбудованих комп’ютерах, ноутбуках і планшетах.

У серію увійшли моделі типорозміру 1,8 дюйма об’ємом 64, 120 і 240 ГБ. Вони оснащені інтерфейсом SATA 3 Гбіт / с. У накопичувачах використовуються контролери SMI SM2244. Заявлена ​​максимальна швидкість послідовного читання дорівнює 285 МБ / с, запису – 275 МБ / с. Продуктивність, що виражається в кількості операцій введення-введення в одиницю часу, досягає 50000 IOPS.
Накопичувачі підтримують SMART. У них реалізовані алгоритми вирівнювання навантаження, що збільшують термін служби, а також алгоритм шифрування AES з 128-розрядним і 256-розрядним ключем. Пристрої сумісні з Microsoft Windows 7, Vista і XP, Mac OS X і Linux. Передбачений випуск модифікацій, розрахованих на звичайний і промисловий діапазон температур.
Виробник надає на накопичувачі mySSD O-Series три роки гарантії.

Джерело: Dane-Elec

Залишити відповідь

Top