Ти тут
Головна > Новини > Комплект Corsair Force Series 3 призначений для модернізації ноутбука шляхом заміни HDD твердотілим накопичувачем

Комплект Corsair Force Series 3 призначений для модернізації ноутбука шляхом заміни HDD твердотілим накопичувачем

Компанія Corsair оголосила про надходження в продаж комплектів Force Series 3 для модернізації ноутбуків шляхом заміни жорсткого диска твердотілим накопичувачем. Комплекти доступні в двох варіантах, з SSD об’ємом 120 ГБ і 240 ГБ, і надають користувачам простий і доступний спосіб підвищення продуктивності, збільшення часу роботи від акумулятора і підвищення надійності мобільного ПК.

Включені в комплекти накопичувачі оснащені інтерфейсом SATA 6 Гбіт / с. Модель об’ємом 240 ГБ розвиває в режимі послідовного читання швидкість 550 МБ / с, в режимі послідовного запису – 520 МБ / с. Показники моделі об’ємом 120 ГБ дорівнюють 550 і 510 МБ / с відповідно.
У комплект входить кабель USB-SATA і просте у використанні програмне забезпечення для переносу встановленої операційної системи, файлів додатків і даних з HDD на SSD. Висота корпусу SSD складає всього 7 мм, що дозволяє встановити його навіть в самий компактний ноутбук.
Рекомендована роздрібна ціна в США комплекту Force Series 3 приблизно дорівнює $ 140 для моделі місткістю 120 ГБ і $ 260 – для моделі ємністю 240 ГБ. Обидві моделі вже можна придбати у всесвітній торговій мережі Corsair.

Джерело: Corsair

Залишити відповідь

Top