Ти тут
Головна > Новини > Alcor Micro запропонує виробникам флеш-накопичувачів контролери USB 3.0 власної розробки

Alcor Micro запропонує виробникам флеш-накопичувачів контролери USB 3.0 власної розробки

Додавання підтримки USB 3.0 на рівні платформ AMD і Intel сприяє поширенню периферійних пристроїв з інтерфейсом USB нового покоління. Хоча зараз левова частка устаткування все ще оснащується інтерфейсом USB 2.0, за оцінкою галузевих джерел, USB 3.0 обійде свого попередника протягом трьох-чотирьох років.
Про просування USB 3.0 можна судити хоча б по збільшенню кількості новин про вихід флеш-накопичувачів з цим інтерфейсом. Ключовими компонентами таких «флешок» є контролери USB 3.0, які з’являються в асортименті все більшого числа виробників елементної бази мікроелектроніки. За даними джерела, поставки нових контролерів USB 3.0 власної розробки в червні планує почати тайванська компанія Alcor Micro. У контролері, призначеному для накопичувачів, інтегрований інтерфейс фізичного рівня (PHY IP), створений фахівцями AlgolTek, дочірнього підприємства Alcor Micro. У березні компанія AlgolTek сертифікувала свою розробку в USB-IF.
Зараз контролери Alcor випускаються на потужностях китайської компанії Semiconductor Manufacturing International за нормами 0,13 мкм. У найближчій перспективі заплановано перехід на норми 0,11 мкм.
У липні випуск контролерів USB 3.0 власної розробки по 55-нанометровій техпроцесу розраховує почати компанія Phison Electronics.

Джерело: DigiTimes

Залишити відповідь

Top