Ти тут
Головна > Новини > Накопичувачі Transcend PSD520 оснащуються зносостійкої пам’яттю SLC і класичним інтерфейсом IDE

Накопичувачі Transcend PSD520 оснащуються зносостійкої пам’яттю SLC і класичним інтерфейсом IDE

В асортименті Transcend з’явилися твердотільні накопичувачі серії PSD520, що виділяються двома рядками в своїй специфікації. По-перше, використовується інтерфейс IDE (UDMA 6), усе ще актуальний для чималого парку успішно працюючих ПК і ноутбуків. По-друге, ці SSD оснащуються пам’яттю типу SLC, за заявою виробника володіє десятикратним перевагою в терміні служби над MLC.

На самий ємний накопичувач цієї лінійки (об’ємом 64 ГБ) можна записати до 1333 ТБ інформації, перш ніж ресурс циклів перезапису буде вичерпано. Для менш ємних SSD (32, 16 і 8 ГБ) цей показник зменшується пропорційно. Швидкість потокових операцій читання і запису досягає 118 і 102 МБ / с відповідно.
Накопичувачі Transcend PSD520 підтримують корекцію помилок ECC, лічильник циклів перезапису і алгоритми розподілу навантаження укупі з фірмовою технологією Advanced Power Shield, яка знижує вірогідність псування даних через проблеми з харчуванням.
Звичайних користувачів обрадує трирічна гарантія, індустріальних замовників – розширений робочий температурний діапазон деяких різновидів SSD Transcend PSD520.

Джерело: Transcend

Залишити відповідь

Top