Ти тут
Головна > Новини > Samsung намагається «стабілізувати» ціни на картки microSD

Samsung намагається «стабілізувати» ціни на картки microSD

За повідомленням наших тайваньських колег, що посилаються на галузеві джерела, компанія Samsung Electronics намагається стабілізувати ціни на картки пам’яті формату microSD. Механізмом, покликаним регулювати ціни, вибрано обмеження поставок.
Зокрема, в Samsung вирішили припинити постачання карток microSD невеликим дистриб’юторам і взагалі обмежити обсяг поставок. Передбачається, що ці заходи дозволять зупинити подальше зниження цін на мікросхеми пам’яті типу NAND і готові картки формату microSD.

Як стало відомо, деякі дрібні і середні дистриб’ютори вдавалися до демпінгу, продаючи картки microSD та пластини з чіпами флеш-пам’яті, закуповувані у постачальників верхнього рівня, за дуже низькими цінами. Це поведінка підривало ринок, відзначають галузеві джерела.
Зниження цін на флеш-пам’ять типу NAND не припиняється, принаймні, з початку року. Це обумовлено слабким попитом на карти пам’яті і флеш-накопичувачі. Не виправдалися поки надії виробників і на те, що призупинити падіння цін допоможе популярність SSD.
Через зниження цін і пов’язаних з цим втрат багато дистриб’ютори балансують на межі банкрутства, впевнені представники галузі.

Джерело: DigiTimes

Залишити відповідь

Top