Ти тут
Головна > Новини > DRAMeXchange: попит на флеш-пам’ять типу NAND поки «розчаровує»

DRAMeXchange: попит на флеш-пам’ять типу NAND поки «розчаровує»

За словами експертів компанії DRAMeXchange, аналізувавшої ринок мікросхем пам’яті, попит на флеш-пам’ять типу NAND «розчаровує». Говорячи більш точно, з початку року продовжується зниження попиту. Очікується, що обсяг ринку в другому кварталі буде на 5% менше, ніж у першому.
В результаті контрактні ціни на найбільш масові чіпи NAND в травні знизилися на 8-14% в порівнянні з цінами в квітні. Падіння продовжиться в червні, вважають фахівці DRAMeXchange.
Незважаючи на випуск нових моделей смартфонів, планшетів і ультрабуков, зростаюча невизначеність в макроекономіці, укупі з сезонними факторами, змушує споживачів відкладати покупки. У той же час, розвиток хмарних обчислень має негативний ефект на продажу флеш-накопичувачів з інтерфейсом USB і карт пам’яті, впевнені в DRAMeXchange.
Перевищення пропозиції над попитом на ринку флеш-пам’яті типу NAND збережеться до кінця першої половини року, вважають аналітики, не перший рік ведуть статистику продажів цієї продукції. Помітне збільшення попиту вони очікують не раніше середини третього кварталу.

Джерело: DRAMeXchange

Залишити відповідь

Top