Ти тут
Головна > Новини > Зовнішні жорсткі диски Seagate Backup Plus комплектуються ПЗ для резервного копіювання альбомів Facebook і Flickr

Зовнішні жорсткі диски Seagate Backup Plus комплектуються ПЗ для резервного копіювання альбомів Facebook і Flickr

Компанія Seagate Technology представила зовнішні накопичувачі Backup Plus, за словами виробника, «наново відкривши резервне копіювання». Особливістю нових накопичувачів є функція резервного копіювання матеріалів, що публікуються користувачем в соціальних мережах Facebook і Flickr. Ця функція входить в комплект поставки ПО Seagate Dashboard. Як стверджується, Seagate Backup Plus – перші в світі зовнішні жорсткі диски, що пропонують таку функцію. З точки зору користувача, збереження локальної копії фотографій з соціальних мереж реалізовано не складніше резервного копіювання інших файлів. Передбачена і зворотна операція – одним натисканням кнопки резервні копії фотознімків і відеозаписів можна відправити на сайти Facebook і Flickr.

Продажі накопичувачів Seagate Backup Plus вже почалися. Перший час будуть доступні моделі об’ємом 500 ГБ, 750 ГБ та 1 ТБ на базі HDD типорозміру 2,5 дюйма, які коштують $ 120, $ 130 і $ 140 відповідно, і моделі Backup Plus Desk на базі HDD типорозміру 3,5 дюйма об’ємом 1 ТБ ($ 130 ), 2 ТБ ($ 150), 3 ТБ ($ 180) і 4 ТБ ($ 250). Покупець може вибрати накопичувач червоного, синього, сріблястого або чорного кольору.

Джерело: Seagate

Залишити відповідь

Top