Ти тут
Головна > Новини > Картки пам’яті Sony XQD S розвивають швидкість запису до 168 МБ / с

Картки пам’яті Sony XQD S розвивають швидкість запису до 168 МБ / с

Орієнтуючись, насамперед, на фотографів, що працюють в жанрах, де затребувана висока швидкість серійної зйомки, наприклад, у спортивному репортажі, компанія Sony випустила серію карт пам’яті XQD S.
Ці носії демонструють усталені швидкості читання і запису 168 МБ / с (виробник підкреслює, що цей показник отриманий за результатами тестування). Таким чином, картки формату XQD перевершили по швидкості картки формату Compact Flash, можливості яких обмежені максимальною швидкістю використовуваного в них інтерфейсу, рівної 167 МБ / с.

Карти пам’яті XQD S призначені для використання спільно з професійною дзеркальною камерою Nikon D4. Використовуючи таку картку, фотограф може зробити безперервну серію з 108 знімків у форматі RAW (12-бітний формат із стискуванням, розмір файлу приблизно дорівнює 10,5 МБ). Виробник наводить такий наочний приклад: враховуючи, що швидкість серійної зйомки цієї камери дорівнює 10 к / с, фотограф отримує можливість, наприклад, зняти чоловічий забіг на стометрову дистанцію від початку до кінця однієї неперервної серією.
Висока швидкість читання дозволяє швидко перенести знятий матеріал на комп’ютер для обробки і подальшого використання. У цьому випадку повністю розкрити потенціал карти дозволяє картрідер з інтерфейсом Thunderbolt.
Продажі карт об’ємом 64 ГБ стартують цього місяця. У вересні або жовтні компанія обіцяє почати продажі карт серії XQD S об’ємом 32 ГБ. Про ціну цих носіїв Sony не повідомляє.

Джерело: Sony

Залишити відповідь

Top