Ти тут
Головна > Новини > Нові карти пам’яті Apacer форматів CF і SD розраховані на розширений температурний діапазон

Нові карти пам’яті Apacer форматів CF і SD розраховані на розширений температурний діапазон

Каталог компанія Apacer збагатився картами пам’яті форматів CF і SD, розрахованими на розширений температурний діапазон. Сам виробник називає змінні носії CompactFlash5 і SD-M «твердотільними накопичувачами з інтерфейсами CF і SD». У нових картах пам’яті Apacer використовується флеш-пам’ять типу MLC NAND.
Картки формату CF відповідають вимогам специфікації CFA 4.1 і оснащені стандартним 50-контактним роз’ємом. Вони підтримують PIO-6, Multi-Word DMA-4 і Ultra DMA-5, розвиваючи швидкості читання і запису до 55 і 20 МБ / с відповідно. У серію увійшли моделі об’ємом від 8 до 32 ГБ.

Картки формату SD задовольняють вимогам специфікації SD 2.0 і маркування Class 10. Реальна швидкість передачі даних в режимі читання досягає 19 МБ / с, в режимі запису – 14 МБ / с. У серію увійшли моделі об’ємом від 4 до 32 ГБ.
Нові карти пам’яті Apacer розраховані на експлуатацію в діапазоні температур від -40 ° С до +85 ° С. Це дозволило виробникові включити в список областей їх застосування військову, авіаційну та автомобільну електроніку.
Зараз доступні ознайомлювальні зразки CompactFlash5 і SD-M. Про початок серійних поставок і ціні носіїв даних немає.

Джерело: Apacer

Залишити відповідь

Top