Ти тут
Головна > Новини > Флеш-накопичувач DataTraveler Locker + G2 розвиває швидкість запису 5 МБ / с

Флеш-накопичувач DataTraveler Locker + G2 розвиває швидкість запису 5 МБ / с

На дворі – 2012 рік, але від специфікацій флеш-накопичувача DataTraveler Locker + G2, представленого сьогодні компанією Kingston Digital, віє антикваріатом. «Флешка», оснащена інтерфейсом USB 2.0, за даними виробника, в режимі запису розвиває швидкість 5 МБ / с. Максимальна швидкість в режимі читання дорівнює 10 МБ / с.

Не дивно, що в просуванні новинки компанія робить ставку на іншу якість – захист даних. За словами Kingston Digital, з DataTraveler Locker + G2 можна бути впевненим у безпеці даних, оскільки накопичувач автоматично захищає їх двома способами – за допомогою апаратного шифрування і парольного захисту. Накопичувач має диспетчер паролів для безпечного зберігання імен користувачів і паролів (до двадцяти облікових записів), а також для доступу до них. Після десяти невдалих спроб введення пароля «флешка» блокується і форматує себе.
Накопичувач DataTraveler Locker + G2 сумісний з системами Mac OS X і Windows, простий у використанні і не вимагає додаткового програмного забезпечення чи створення розділів. Механічний захист забезпечує стильний і міцний металевий корпус з кільцем для зручного кріплення до портфеля, сумці або гаманцю. Габарити виробу дорівнюють 58,0 х 18,6 x 9,75 мм.
Пристрій запропоновано в чотирьох варіантах об’єму: 4, 8, 16 і 32 ГБ. На нього поширюється дія п’ятирічної гарантії. Модель DTLPG2/4GB об’ємом 4 ГБ коштує $ 18, DTLPG2/8GB об’ємом 8 ГБ – $ 21, DTLPG2/16GB об’ємом 16 ГБ – $ 37, DTLPG2/32GB об’ємом 32 ГБ – $ 82.

Джерело: Kingston Digital

Залишити відповідь

Top