Ти тут
Головна > Новини > «Флешки» Strontium AUTO орієнтовані на використання в автомобілі

«Флешки» Strontium AUTO орієнтовані на використання в автомобілі

Асортимент компанії Strontium поповнив флеш-накопичувач з лаконічною назвою AUTO, який сам виробник позиціонує як «флешку» для використання в автомобілі.

Багато автомобільні музичні системи оснащені інтерфейсом USB, але не всі флеш-накопичувачі однаково добре підходять для використання в машині. Слабким місцем може стати хистка конструкція, занадто громіздкий або яскравий корпус. Накопичувач Strontium AUTO позбавлений цих недоліків.
Розміри пристрою рівні 35 x 17,4 x 6,9 мм, а його маса становить всього 3 р. Це означає, що накопичувач майже не створює механічне навантаження на роз’єм і ймовірність випадково зачепитися за нього порівняно мала. Пластмасовий корпус витримує перепади температури і не боїться ударів.
Накопичувач оснащений інтерфейсом USB 2.0 і працездатний при напрузі живлення 4,5-5,5 В. Гарантоване число підключень до порту – 50000 разів, термін гарантії на пристрій – п’ять років. За словами виробника, швидкість запису Strontium AUTO – не менше 5 МБ / с, швидкість читання – не менше 25 МБ / с. Обсяг Strontium AUTO може бути дорівнює 4, 8 або 16 ГБ. Ціна становить 4, 6 або 10 доларів відповідно. Покупець може вибрати чорний або синій накопичувач.

Джерело: Strontium

Залишити відповідь

Top