Ти тут
Головна > Новини > PNY представила нові USB-накопичувачі до сезону «Back-to-School»

PNY представила нові USB-накопичувачі до сезону «Back-to-School»

PNY Technologies представила безліч нових «флешок» спеціально до сезону «Back-to-School».

Першим представлений металевий флеш-накопичувач об’ємом 32 ГБ без власного імені з підтримкою USB 3.0. Заявлена ​​швидкість запису досягає 80 МБ / с. Вартість на офіційному сайті PNY – $ 70.

Накопичувач 128GB Attaché став найбільш ємним у модельному ряду USB-накопичувачів PNY. Новинка підтримує USB 2.0. Вартість моделі 128GB Attaché – $ 130.
blank
Оригінальна модель Micro Hook Attaché являє собою невелику (40 мм) металеву «флешку» з гачком у верхній частині для зручного кріплення. Також накопичувач можна складати навпіл. Модель доступна у версіях 16 і 32 ГБ.
blank
Модель Micro Metal Attaché може похвалитися ще більш скромними габаритами, ніж попередня – всього 24 мм стильного металевого корпусу. Також доступні варіанти на 16 і 32 ГБ.
blank
Металеві USB-накопичувачі оцінені виробником в $ 20 і $ 35 для 16 і 32 ГБ відповідно.
Також PNY представила кілька варіантів накопичувачів в гумових корпусах.
Модель Eraser Attaché орієнтована на дітей шкільного віку та зовні схожа на звичайний ластик. Навіть її ковпачок виконаний з відповідного матеріалу, тобто їм можна прати написи, написані олівцем. Новинка доступна в трьох колірних варіантах (сірий, рожевий, синій) і має в своєму розпорядженні об’ємом 8 ГБ. Ціна «флешки-ластику» – $ 10.
blank
Модель Sport Attaché укладена в гумовий корпус з радіальним текстурованим малюнком, що символізує, по всій видимості, водонепроникність флеш-накопичувача.
blank
На вибір пропонують моделі об’ємом 8 ГБ (оранжевий, зелений і жовтий корпус) та 16 ГБ (синій корпус). Вартість моделей Sport Attaché – $ 10 за накопичувач об’ємом 8 ГБ і $ 15 за версію з 16 ГБ пам’яті.
Модель Bracelet Attaché розділена за статевою ознакою – пропонують накопичувачі для чоловіків і жінок. Відмінності криються в забарвленні корпусу, який представляє з себе гумовий браслет. Причому внутрішня і зовнішня поверхні накопичувача відрізняються за структурою малюнка. Накопичувач пропонується тільки у версії об’ємом 8 ГБ. Вартість «флешки-браслети» – $ 13.
blank
Модель Connect Attaché відрізняється тим, що завдяки своїй формі, накопичувачі цієї моделі мають можливість з’єднуватися один з одним. Доступні моделі чотирьох забарвлень: рожевий, блакитний, лавандовий і темно-синій. Об’єм пам’яті 8 ГБ, вартість $ 10.
blank
Всі представники флеш-накопичувачів, укладених в гумові корпусу, мають захист від вологи, високої температури, магнітного поля, а також є ударостійкими.
Модель Compact Attaché, на відміну від більшості інших накопичувачів PNY, представлена ​​варіантами з обсягом від 4 ($ 8) до 64 ГБ ($ 70) і являє собою нехитру пластикову «флешку» з різними колірними рішеннями ковпачка.
blank
Накопичувач Key Attaché являє собою невелику пластикову «флешку», за формою віддалено нагадує ключ. Доступні модифікації з об’ємом пам’яті 8 і 16 ГБ.
blank
На всю лінійку USB-накопичувачів PNY надає гарантію один рік. Дані про швидкість «флешок» на офіційному сайті відсутні.

Джерело: PNY

Залишити відповідь

Top