Ти тут
Головна > Новини > Захищена «флешка» LaCie RuggedKey підтримує інтерфейс USB 3.0

Захищена «флешка» LaCie RuggedKey підтримує інтерфейс USB 3.0

Компанія LaCie повідомила про поповнення асортименту мобільних накопичувачів на базі флеш-пам’яті моделлю RuggedKey. Над зовнішністю новинки трудився придворний дизайнер LaCie Ніл Поултон (Neil Poulton): судячи по зовнішньому вигляду, на створення вигляду RuggedKey промислового дизайнера надихнула ручна граната.

Суворий на вигляд «ковпачок» USB-диска виконує не тільки декоративну, але і захисну функцію: він не дозволяє волозі й пилу проникати всередину виробу (забезпечується захист згідно з рейтингом рейтинг IP54). Крім того, як запевняє виробник, «флешці» нестрашний падіння із стометрової висоти. Як результат, LaCie RuggedKey названий ідеальним супутником фотографа-екстремала.

blank
Накопичувач доступний в двох виконаннях – з 16 ($ 40) і 32 ($ 70) ГБ пам’яті. Виріб підтримує швидкісний інтерфейс USB 3.0 і характеризується габаритами 53 х 27 х 21 мм. Що до маси, то вона дорівнює 30 грамам. Разом з LaCie RuggedKey користувачі отримують доступ до Wuala Secure Online Storage, також на програмному рівні підтримується і шифрування даних по алгоритму AES з довжиною ключа 256 біт.

Джерело: LaCie

Залишити відповідь

Top