Ти тут
Головна > Новини > Imation представила зовнішні накопичувачі з підвищеним захистом даних

Imation представила зовнішні накопичувачі з підвищеним захистом даних

Компанія Imation, якій належать такі бренди, як Memorex і TDK, представила нову лінійку захищених зовнішніх жорстких дисків. Максимальний обсяг накопичувача дорівнює 1 ТБ.
Новинки, як і велика частина продукції Imation, виділяються підвищеним ступенем захисту даних.
На корпусі пристрою розмістили дактилоскопічний датчик (сканер відбитків пальців). Сам корпус, виконаний з алюмінію, зроблений таким чином, що власник зможе легко визначити, чи була спроба розкриття оболонки.

Накопичувач відповідає федеральному стандарту з обробки інформації «140-2 Level 3», підтримує 256-бітове апаратне AES-шифрування даних, а також дозволяє захистити дані одинарним або «подвійним» паролем (режим тільки з паролем, або з паролем і доступом через біометричний сканер ). Також все програмне забезпечення пристрою знаходиться тільки на самому пристрої, забезпечуючи додаткову безпеку зберігаються на ньому даних.
Цікава підтримка технології SafeShare, яка дозволяє користуватися одним накопичувачем десяти різним користувачам, які матимуть доступ тільки до своєї інформації на накопичувачі. Крім цього в новинках реалізована підтримка безлічі інших технологій, що дозволяють захистити дані власника.
Габарити і маса пристрою на даний момент невідомі.

Джерело: Imation

Залишити відповідь

Top