Ти тут
Головна > Новини > Накопичувачі Strontium Hawk випускаються компанією SK Hynix

Накопичувачі Strontium Hawk випускаються компанією SK Hynix

Strontium Technology розширила своє портфоліо новою серією SSD Hawk, вироблених на потужностях SK Hynix. Як відомо, SK Hynix цікавиться ринком твердотільних накопичувачів і нещодавно приступила до їх випуску, так що недивно, що виріб з логотипом стронцію зовні нагадує дітище корейців. Більш того, використовується один і той же контролер SandForce SF-2281, але продуктивність двох моделей розрізняється.

Ємність накопичувачів стронцію Hawk становить 120 або 240 ГБ, трохи менше, ніж у Hynix SH910. Швидкості потокового читання і запису досягають 510 і 470 МБ \ с відповідно, тут спостерігається паритет. А ось у швидкості випадкових операцій виріб стронцію поступається: 50000 і 38000 IOPS при читанні і запису відповідно (проти 55000 і 85000 IOPS).
У стронцію Hawk також використовується пам’ять MLC NAND виробництва Hynix SK, так що відмінності в продуктивності можуть бути викликані різними типами цієї пам’яті та / або різними версіями прошивок (на що натякають і відмінності в доступному користувачеві обсязі SSD стронцію і SK Hynix). Гарантія на накопичувачі Hawk трирічна.

Джерело: techPowerUp.com

Залишити відповідь

Top