Ти тут
Головна > Новини > OCZ Technology відчула брак флеш-пам’яті

OCZ Technology відчула брак флеш-пам’яті

В умовах, коли зі сторінок тематичних видань не сходять новини про те, що ціни на флеш-пам’ять постійно знижуються через ситуацію перевиробництва, дисонансом прозвучали слова прес-релізу, опублікованого днями компанією OCZ Technology.
«Незважаючи на те, що замовлення у другому кварталі перевершили наші очікування, ми не змогли досягти раніше наміченого показника доходу, в першу чергу, через брак флеш-пам’яті типу NAND, – визнав Райан Петерсен (Ryan Petersen), генеральний директор OCZ Technology . – У серпні ми відчували значний дефіцит певних компонентів NAND ».
За словами пана Петерсена, недопоставки призвели до того, що OCZ не мала достатньо чіпів MLC NAND, що випускаються за нормами 20-нанометрового класу. А саме вони використовуються в твердотільних накопичувачах серій Vertex і Agility.
Що стосується економічних показників, компанія опублікувала попередні дані за другий квартал 2013 фінансового року, який на її календарі завершився 31 серпня.
У компанії очікують, що дохід за зазначений період складе 110-120 млн. доларів, а не 130-140 млн. доларів, як передбачалося раніше.

Джерело: OCZ Technology

Залишити відповідь

Top